DÖVİZ KURU
:
le>Sayfa Go ntulenemedi
:
tle>Sayfa G ntulenemedi


 
Firma Profili

AYÇİÇEK ELOKSAL 1978 yılında faaliyetine başlamıştır. Kuruluşundan itibaren ağırlıklı olarak aydınlatma sektöründe hizmet vermiştir.Sektörün lider firmalarıyla faaliyetlerine devam etmektedir. .Firmamız 1998 yılında İkitelli Org. San. Böl. Taşınmıştır. 2002 yılında aliminyum profil eloksalı sektörüne girmiş özellikle kimyasal parlatmada hızla kendini geliştirmiş ve yenilemiştir.

Kimyasal parlamada  bir isim olma yolunda ilerlemektedir.öncelikli hedefimiz kalitedir, en büyük reklam kalitedir bilinciyle hizmet vermekteyiz. Yaptığımız eloksal ürünlerin %80 i dolaylı olarak ihraç edilmektedir. Aliminyum insan hayatının  bir çok yönüne girmiştir.

Firmamız özellikle  aydınlatma, makine, duş ve küvet kabin profilleri, banyo ve mutfak  aksesuarları, tekstil makinaları  kapı ve pencere aksesuarları, mobilya, oto aksesuarları, ortopedi… ve bir çok sektörde  hizmet vermektedir.

Aliminyum profil olarak 3mye kadar kimyasal parlatma yapmaktayız. Kendi bünyemizde polisaj işlemi, otomatik polisaj makinesıyla yapılmaktadır.

Renklendirme işlemi ve siyah renk analog kaplaması  uygulanmaktadır.
Copyright © 2007 Ayçiçek Eloksal